Długopisy Parker- elegancja i precyzja wykonania

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Firma Parker została założona przez Georga Parkera w USA, pierwsze wzmianki o długopisach tej firmy pochodzą z roku 1889, produkty w bardzo szybkim czasie zyskały ogromną popularność. W 20 wieku Parker stał się jednym z liderów wśród producentów długopisów oraz wiecznych piór na całym świecie. Obecnie dostępne są w wielu prestiżowych sklepach, a ich gama jest bardzo szeroka.

Bogata historia marki Parker

Firma Parker przez bardzo długi okres czasu skupiała się przede wszystkim na rozwoju technologii produkcji piór, jednakże nieco później w 1954 roku powstał pierwszy w historii model długopisu Parker Jotter. Zarówno w tamtych czasach jak i w tym momencie są to jedne z najbardziej popularnych i najczęściej wybieranych długopisów przez klientów. Jest to bowiem marka, która poprzez zastosowanie niezwykłej elegancji oraz wysokiej jakości robi ogromne wrażenie na swoich klientach!

Długopisy marki Parker- idealnym upominkiem?

>Parker długopisy znajdują ogromne zastosowanie, bowiem są idealnym pomysłem na ponadczasowy i oryginalny upominek dla bliskiej osoby. Czy wiesz że głównym celem marki Parker było zbudowanie profesjonalnego wizerunku brandu? Produkt marki Parker służyć może jako prezent, który ze względu na elegancję i precyzyjne wykończenie nie pozostawi nikogo obojętnym. Długopisy posiadają bardzo wiele zalet między innymi:

  • są bardzo wartościowe
  • są efektowne
  • są praktyczne, łatwe i wygodne w użyciu
  • wyróżniają się znacząco na tle innych długopisów reklamowych
  • zaprojektowane są w oparciu o modny styl i nowoczesny design

Wszelkie wyroby Firmy Parker cenione są przede wszystkim za dokładność wykonania oraz piękny i szlachetny wygląd. Warto zaznaczyć, iż wszystkie pióra oraz inne wyroby piśmiennicze cechuje wyjątkowa trwałość i solidność. To właśnie dzięki wielu pozytywnym cechom od samego początku po dziś dzień cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem!

Długopisy Parker dla każdego

Historia marki Parker jest bardzo ciekawa i niezwykła i trwa do dnia dzisiejszego, obecnie w ofercie znaleźć można długopisy z różnych serii produktowych zarówno w prostym, klasycznym wzornictwie jak i bardziej nowoczesnym. Eleganckie modele są idealnym rozwiązaniem dla osób, które uwielbiają pisać, są także ponadczasowym upominkiem dla biznesmenów oraz dam i dżentelmenów. Pięknie wykonany długopis marki Parker jest swego rodzaju wizytówką, która świadczy o dbałości o wizerunek. Ciekawostką jest fakt, iż długopisy reklamowe Parker można nabyć po bardzo przystępnej cenie, obecnie dostępne modele łączą w sobie zarówno piękną stylistykę oraz atrakcyjną cenę. Długopisy są także dobrą alternatywą podczas przeprowadzania kampanii reklamowych, bowiem dzięki takiemu rozwiązaniu można zaprezentować swoją firmę z bardzo profesjonalnej strony!

Zobacz więcej

Ogólnopolski zjazd młodych naukowców

Ogólnopolski Zjazd Młodych Naukowców to doskonała okazja dla młodych, ambitnych działaczy środowisk naukowych z różnych dziedzin, aby wymienić się wiedzą, doświadczeniami, a także, być może, znaleźć partnerów do wspólnego prowadzenia badań. Spotkanie się twarzą w twarz daje nieporównywalnie więcej możliwości wymiany poglądów niż najintensywniejszych kontakt online. W życiu nie można tracić takich okazji!

Wychowanie dzieci – czy kary są skuteczne?

Tradycyjny model wychowania dzieci zakłada stosowanie wobec nich kar. Wielu z nas pamięta je ze swojego dzieciństwa. Coraz częściej słyszy się jednak o tym, że karanie dzieci nie jest tak naprawdę skuteczną metodą wychowawczą – nie prowadzi do zrozumienia błędów w swoim zachowaniu i wpływa niekorzystnie na więź rodziców i dzieci. Czy stosowanie kar wobec dzieci jest uzasadnione, a jeśli nie – czym je zastąpić

Dlaczego dzieci powinny spędzać jak najwięcej czasu na dworze?

Zabawa z dzieckiem na świeżym powietrzu to nie tylko najlepsza alternatywa, aby oderwać dziecko od grania na komputerze. Zalet przebywania na dworze jest znacznie więcej. Dotyczą one zarówno zdrowia fizycznego, jak i psychicznego oraz wpływają na prawidłowy rozwój i integrację z rówieśnikami.